Hakkımızda

Kargo beklerken camda geçen zamanlar, sıraya girip beklenen uzun kuyruklar, kargom nerde diye düşünmeler ve güvenli şekilde teslim edilecek mi diye duyulan endişeler,  hepsini unutmanın zamanı geldi. Çünkü artık Murathan Jet ile tüm kargolarınız en hızlı şekilde adrese kolayca teslim edilmekte. İster göndericisi, ister alıcı olun   yapmanız gereken çok basit tek tık ile başvurmak ve kargonuz kapıda.

Türkiye’nin ilk e-ticaret kargo işlemlerini yaparak E-ticaret sektörüne yeni bir soluk kazandıran Murathan Jet’in, motorlu kuryeleri ve araçlarıyla zamandan tasarruf edeceksiniz. Böylece ürünleriniz hem güvenle hem de tam zamanında yerine ulaşmış olacak.

Son teknoloji alt yapımızla birlikte, sürdürebilir müşteri memnuniyeti için inovasyon çalışmaları yapıyor ve bu çalışmaları hayata geçirmek için çok çalışıyoruz. İyi ekip ve altyapı  başarılı çalışma getirir felsefesine inanarak kargo sektörüne yeni bir bakış açısı getirmeyi hedefliyoruz.

Belirli lokasyonlarda yer alan kuryelerimiz ve araçlarımız sayesinde yetişmesi gereken kargolarınızı istediğiniz adresten alıp dilediğiniz adrese hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Size de sadece tek tıkla gönderinizin durumunu takip etmek kalıyor.  Seçilen süre seçenekleri ile birlikte zamanında kargonuz adrese teslim ediliyor.

Araç Sayısı

+
Araçlı Filo

Personel

+
Çalışan

Operasyon

Bin+
Başarılı Operasyon

Katedilen Mesafe

Milyon+
KM Katedilen Mesafe
  • Neden Murathan JET? Hız, güven ve müşteri memnuniyeti felsefesiyle hızlı dağıtım alanında size en kaliteli hizmeti sunmaktayız. İnovatif uygulamalarımız sayesinde size lokasyon olarak en yakın kuryeyi gönderiyor ve kargonuzu güvenli bir şekilde yerine ulaştırıyoruz.
  • Vaktiniz Boşa Geçmesin!Zaman, çağımızın en önemli noktası. Değişen ve gelişen dünyada e-ticaretin hızlı bir ivme yakaladığı gerçeğini görüyor, bu gelişimin en profesyonel şekilde insana aktarılmasını sağlıyoruz.
  • Murathan JET ile Kargon Güvende! Firmamız tarafından teslim alınan tüm kargolar firmamız güvencesi altına alınmaktadır. Özenli paketleme ve güvenli taşıma hizmeti sunarak kargonuz yerine Murathan Jet hızıyla ulaşır. Gönderim sağlam gelecek mi, tam zamanında güvenli şekilde yetişecek mi gibi tüm sorularınızı dikkate alarak kendimize bir çalışma rotası oluşturuyoruz. Biliyoruz ki bir işi en iyi şekilde başarmanın yolu müşteri beklentilerini en iyi şekilde analiz edip ona göre çalışmalar sergilemekten geçer.
Gelecek Vizyonumuz ve E-Ticaret

Murathan JET, e-ticaret lojistiğine dair hizmetlerini artırarak her geçen gün kargo ağını güçlendiriyor. Bu alanda kapsamlı hizmetler sunarak Türkiye’nin sayılı kargo markalarından birisi olmayı başardık. E-Ticaret kullanımının arttığı koronavirüs salgını sürecinde, markaların e-ticaret ve lojistik ihtiyaçlarını tek bir çatıda birleştirdik.

Çok kanallı e-ticaret çözümlerimiz, yüksek miktarda teslimat almaktan, küçük siparişler için paket teslimatının yönetilmesine kadar e-ticaret depolama hizmetlerinin tüm yönlerini kapsıyor.  Ayrıca kontrat ve lider lojistik programlarımızla bir araya geldiğinde tüm lojistik gereksinimleriniz için her türlü hizmete ulaşabiliyor.

Gelecek vizyonumuz kapsamında, e-ticaret lojistiği yatırımlarımızı daha üst bir çıtaya çıkararak, müşterilerimizle daha kapsamlı bir süreç birlikteliğine girmek istiyoruz.

CELAL YÜKSEL

Genel Müdür